22 Temmuz 2024 Pazartesi
Teknoloji Dünyası

iPhone SE 4: Bütçe dostu iPhone hakkında bilmeniz gereken her şey

435views

Uygun fiyata satışa sunulacak kompakt modelin, hem telefonların büyümesine karşı olan ve daha küçük telefon tercih eden kullanıcılara, hem de uygun fiyata iPhone sahibi olmak isteyen kullanıcılara hitap edecek. Genel olarak sızdırılan tasarım detaylarını incelediğimiz, tasarım olarak kullanıcılar tarafından bir hayli beğenilen iPhone Xr tasarımına benzediğini görmekteyiz. Arka tarafında tek kamera bulunurken, ön tarafında iPhone modellerinde görmeye alışık olduğumuz çentikli ekran tasarımı bizleri karşılayacak.

Apple’ın eski iPhone tasarımlarını kullanma eğiliminde olduğu göz önüne alındığında – iPhone SE 3, örneğin 4.7 inç iPhone 8 tasarımına dayanıyor. Bu, bir sonraki iPhone se’nin 6.1inç iPhone 11 ile aynı kasaya sahip olabileceğini gösteriyor.

Apple, bir sonraki iPhone SE için iPhone 11 kasasını kullanmayı planlıyorsa, Apple’ın sonunda Face ıd’li tam ekran bir ekran için Touch ID özellikli Ana Ekran düğmesini bırakacağını tahmin ediyoruz.

iPhone SE 3 429 dolardan, iPhone SE 2 ise 399 dolardan başladı. Herhangi bir fiyat artışı olup olmayacağını söylemek için henüz çok erken, ancak artan malzeme maliyetlerinde durum bu kadar kolay olmayabilir. Ancak Apple’ın iPhone SE 4’ü uygun fiyatlı akıllı telefon kategorisinde sıkı bir şekilde tutması muhtemeldir.

Leave a Response

ekurt
Tecrübelerini ve bildiklerini kendine saklamayan, iyi bir eğitimci olmaya çalışan Mühendis...