Please assign a menu to the primary menu location under MENU

24 Ocak 2021 Pazar

Biz Kimiz?

www.toprakhatti.com internet sitesi Mart 2016 tarihinden itibaren Türkiye merkezli yayın hayatına başlamıştır. Teknoloji, Bilim ve Mühendislik ile ilgilenen insanlara hizmet etmek ve Türkiye’nin gelişmesine katkı sağlayabilmek için kurulmuştur.

Öncelikli amacımız internet ortamında yer alan gelişi güzel hazırlanmış elektronik dokümanların daha doğru daha anlaşılır bir şekilde son kullanıcıya ulaştırılmasını sağlamaktır. Yine aynı şekilde denenmeden yayınlanan elektronik devrelerin yerine denenmiş, devre çizim dosyaları mevcut anlaşılır devreleri kullanıcılar ile paylaşarak daha az maliyet ve daha çok güvenilirlik sağlamak ana amaçlarımız arasındadır.

Yazarlarımız Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunları ve öğrencilerinden oluşmaktadır. Siz de yazar kadromuzda yer almak istiyorsanız ailemize katılabilirsiniz. Bunun için aşağıda belirtilen mail adresine kısa bir özgeçmişinizi ve kullanabildiğiniz programları ve size ulaşabileceğimiz telefon numarasını yazarak irtibata geçebilirsiniz.

İçerikler Hakkında;

Daha önce de belirttiğimiz gibi sitemizde yayınlanan projeler ve elektronik devreler mümkün olduğunca tarafımızca denenerek yayınlanmaktadır. (Denenmemiş projeler ve deneyler konu altında belirtilmektedir.) Yapılan iş ve deneylerin durumu itibari ile yapılan çalışmalar tehlike oluşturabilecek niteliktedir. Bu nedenle yapılacak olan deneyler sırasında tek olunmaması, daha önceden herhangi bir bilgisinin olmaması, lehim yaparken gerekli önlemlerin alınması ve elektronik malzemelerin üretim farklılıklarından dolayı meydana gelen hatalar ve bunun benzeri durumlar için önlemler alınması tarafımızca yüksek önem göstermektedir.

Projeler ve elektronik deneyler esnasında çıkabilecek her türlü maddi ve manevi sorumlulukları www.toprakhatti.com ekibi olarak kabul edilmemekte olup, her türlü sorumluluk kullanıcının kendisine aittir. Lütfen yapılan uyarıları dikkate alınız.

Yorumlar Hakkında;

www.toprakhatti.com da yayınlanan makaleler altına yapılan yorumlardan yazarın kendisi sorumlu olup, argo, küfür, uygun olmayan yorumların yazımı yasaktır.

Paylaşımlar Hakkında;

www.toprakhatti.com adresinde yayınlanan bütün yazılar yazarlarımızın özgün içerikleri olmasından dolayı kaynak gösterilmeksizin paylaşılması yasaktır.